Rumunija. Muzikos pamoka

Parašyta 2018-11-09 Peržiūros: 144

Penktadienis:
Rytas kiek vėsesnis, bet saulėtas. Paskutinę darbo savaitės dieną edukacijas vedė ispanų komandos muzikos mokytoja Sara. Nuo pat ryto tyrėme V. A. Mocarto pradingusių 12 variacijų detektyvą. Tam, kad rastume natas reikėjo atlikti logines užduotis panaudojant, microbit, makey makey, virtualios realybės technologijas, kai kurioms užduotims atlikti buvo reikalingas kompasas ir muzikinių žinių bagažas. Išnarplioję detektyvą 16 min anksčiau nei numatyta, atsisveikinome su mokykla ir kartu su šešių šalių komanda nuvykome į pamoką, kuri vyko 112 m po žeme „Salina turda“ druskos kasyklos požemiuose. Susipažinome su druskos kasybos technologijomis, pažaidėme golfą, biliardą ir aplankėme kasyklos dugne esantį druskos prisotintą ežerą.

Muzikos mokytojas Linas Vaitiekėnas