Edukacinė programa „Prisijaukink pasaką“ Vilniuje

Parašyta 2018-11-04 Peržiūros: 206

2a klasės mokiniai ir grupė folklorinio būrelio vaikų aplankė Vilnių. Jie dalyvavo projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ edukaciniame užsiėmime „Prisijaukink pasaką“, kuris vyko Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje. Projekto organizatorės skaitė pasaką vaikams apie tai, kaip į žemę pateko raidės. Mokiniai su dideliu susidomėjimu klausėsi pasakos. Vėliau vyko diskusija apie tai, ką mokiniai suprato. Sekančio etapo metu vaikai atliko kūrybinę užduotį – piešė savo vardo ir pavardės inicialus, iliustracijas. Iš mokinių darbų buvo sukurtas ir pademonstruotas filmukas „Raidžių istorijos ir nuotykiai“. Užsiėmimo pabaigoje vyko ekskursija po biblioteką. Jaunieji knygos draugai apsilankė bibliotekos knygų archyve, knygų „avilyje“, klaidžiojo labirintu, šypsojosi prieš stebuklingą veidrodį, stebėjosi labai įdomia gatve, kuri yra bibliotekos viduje. Tikiu, kad ši išvyka praplėtė mokinių akiratį ir paskatino vaikučius tapti tikrais knygų mylėtojais.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Guobužienė