Integruota lietuvių kalbos pamoka Utenos kultūros rūmuose

Parašyta 2014-04-12 Peržiūros: 494

Mūsų progimnazijos aštuntokus Dauniškio gimnazijos lietuvių kalbos mokytojos pakvietė į Utenos kultūros rūmus, kur vyko integruota lietuvių kalbos pamoka, skirta Kristijono Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms paminėti. Renginyje dalyvavo ir Dauniškio gimnazijos, Rapolo Šaltenio ir Aukštakalnio progimnazijų mokiniai.
Susitikimo metu skambėjo K. Donelaičio „Metų" ištraukos, kurias skaitė susirinkusių mokyklų (taip pat ir mūsų progimnazijos) atstovai. Pasveikinimo žodį tarė Utenos kultūros centro režisierė Janina Baldauskienė ir poetė, vertėja Regina Katinaitė-Lumpickienė, inscenizacijų lėlių teatrui autorė.
Po skaitymų renginio dalyviai stebėjo Utenos kultūros centro lėlių teatro „Zuikis Puikis" spektaklį pagal Kristijono Donelaičio kūrybą „Ąžuols gyrpelnys". Inscenizacija R. Katinaitės-Lumpickienės. Režisierė Janina Baldauskienė, dailininkas Rimantas Jacunskas.