Helovino šventė 4a klasėje

Parašyta 2018-10-30 Peržiūros: 255

Helovinas – švęsti ar nešvęsti? Iš ties dviprasmiškas klausimas. Helovinas yra viena seniausių švenčių pasaulyje. Ji kilo iš pagonių, kurie šią naktį garbindavo mirusiuosius. O tradicija šią naktį persirengti kilo iš senovės Keltų, kurie tikėjosi, kad naktį atklydę vaiduokliai neatpažins gyvųjų.
Taigi ir 4a klasėje spalio 26 dieną buvo Helovino šventė. Šventę organizavo mokiniai. Klasėje buvo pilna vorų, voratinklių, moliūgų. Visi norintys mokiniai turėjo galimybę dalyvauti viktorinoje, kurią organizavo Ema ir Evelina. Mergaitės papasakojo Helovino šventės atsiradimo istorija, pateikė įvairių užduočių ir žaidimų. Aktyviausi ir gudriausi mokiniai buvo apdovanoti. Vyko ir Helovino kostiumų pristatymas.
Džiugu, kad mokiniai noriai organizavo ir dalyvavo šioje nuotaikingoje šventėje ir patenkinti pasitiko rudens atostogas.

Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė