Vargonų karalius kviečia

Parašyta 2018-10-28 Peržiūros: 147

Nacionalinės vargonininkų asociacijos (NVA) valdybos narė Jurgita Kazakevičiūtė (buvusi Utenos Vyturių progimnazijos mokinė) pakvietė savo mokyklos mokinius į edukaciją „Vargonų karalius kviečia“, kuri vyko Leliūnų bažnyčioje. Ten nuvyko 3-4 klasių moksleivių delegacija, kur jų laukė ir darželio „Šaltinėlis“ darželinukai. Visi kartu klausydami vargonų muzikos piešėme sekamos pasakos iliustracijas. Už nuostabiai atliktą vargonų muziką ir pasektą pasaką apie vargonus ir jų sudėtį esame labai dėkingi išvykstamosios pamokos mokytojams-vargonininkams iš Vilniaus – Aušrai ir Vidui Pinkevičiams. Tikimės ateityje dar bendradarbiauti su Nacionaline vargonininkų asociacija.

Akimirkos iš renginio!

Muzikos mokytojas Linas Vaitiekėnas