Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Lengvosios atletikos kroso varžybos

Parašyta 2018-10-04 Peržiūros: 350

Š. m rugsėjo 27 d. „Utenio“ stadione, „Skaistašilio“ pušyne vyko Utenos rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos kroso varžybos. Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo 5-6 kl. ir 7-8 kl. grupėse. 5-6 klasių grupėje, mergaičių tarpe, Martyna Bikutė (6a) užėmė II vietą. Toje pačioje amžiaus grupėje, berniukų tarpe, Aistis Linka (6a) užėmė II vietą, o Arminas Čekuolis (6a) užėmė III vietą. Vyresnių mokinių 7-8 kl. grupėje Paulius Simonavičius buvo greičiausias ir užėmė I vietą, labai nedaug nuo jo atsilikęs Karolis Kardelis iškovojo II vietą. Bendroje, 5-8 kl., įskatoje mūsų mokyklos komanda parodė geriausią rezultatą ir iškovojo I-ąją vietą. Mokyklą atstovavo Martyna Bikutė (6a), Arminas Čekuolis (6a), Gustas Kaškauskas (6a), Aistis Linka (6a), Tomas Burokas (6a), Nikolas Klimavičius (6b), Titas Didžgalvis (6b), Kristupas Vansevičius (7a), Karolis Kardelis (7a), Lukas Baskevičius (8a), Paulius Simonavičius (8b) ir Marijus Greinis (8b).

Kūno kultūros mokytojas Artūras Savickas