Pamokos su M. K. Čiurlioniu

Parašyta 2018-10-04 Peržiūros: 166

4b klasės mokiniai dalyvavo integruotose informacinių įgūdžių ugdymo, muzikos ir tikybos pamokose. Renginio pradžioje mokiniai klausėsi septintoko Liudo Remeikos atliekamų M. K. Čiurlionio kūrinių. Bibliotekininkė supažindino mokinius su M. K. Čiurlionio gyvenimu ir kūryba, parodė filmą, pristatė knygas apie jį. Su mokytoja Almante mokiniai klausėsi M. K. Čiurlionio kūrinių ir skaitė poetų sukurtas eiles apie menininką. Ketvirtokams tikybos mokytoja padėjo prisiminti angelų veiklą Šv. Rašte ir mūsų gyvenime.Vėliau mokiniai tapo „mažaisiais dailininkais“ ir teptuku išreiškė jausmus ir nuotaikas, kurias pažadino M. K. Čiurlionio kūryba.

Mokytoja Almantė Šimonėlienė
Mokytoja Roma Jančauskienė