Integruota gamtos ir tikybos pamoka

Parašyta 2018-09-27 Peržiūros: 166

Rugsėjo 26 d. 5b klasėje vyko integruota gamtos ir tikybos pamoka – viktorina „Aš ir pasaulis“. Pasiskirstėme į keturias komandas: „Medis“, „Žaibas“, „Šypsena“ ir „Vyturiukai“. Komandos delegavo po 1 narį į komisiją. Kiekviena komanda gavo viktorinos kortelę, kurią pildė žaidimo metu. Be to buvo išdalintos 4 raidžių (A, B, C, D) kortelės.
Viktoriną sudarė 20 skirtingų klausimų, kurie po vieną buvo pateikiami ekrane.
Komandos nariai turėjo pusantros minutės laiko tarpusavyje pasitarti, atsakyti į klausimą ir užrašyti atsakymą kortelėje. Atsakymo korteles fiksavo, komisijos nariai. Komandoms buvo draudžiama naudotis telefonais ir kitomis informacinėmis priemonėmis. Komisija suskaičiavo teisingus atsakymus ir paskelbė nugalėtojus. Jais tapo Šypsenos komanda. Viktorinos lentelė, nugalėtojų atsakymų kortelė, nugalėtojų sąrašas išsiųstas organizatoriams į Vilnių. Laukiame įvertinimo.

5b klasės mokiniai Ugnius ir Mantas