Dovana būsimam pirmokui

Parašyta 2018-07-26 Peržiūros: 1346

Informuojame, kad vadovaujantis Utenos 2018 m. birželio 28 d. rajono tarybos sprendimo Nr. TS –192 „Dėl Utenos rajono savivaldybės šeimos stiprinimo tvarkos aprašo patvirtinimo” VII skyriuje patvirtinta kortelės Utenos rajono pirmokams kanceliarinėms prekėms įsigyti skyrimo tvarka, šių mokslo metų pradžioje kiekvienas pirmokas gaus savivaldybės dovaną – kuponą įsigyti kanceliarinių prekių;

VII SKYRIUS
KORTELĖ UTENOS RAJONO PIRMOKAMS KANCELERINĖMS PREKĖMS ĮSIGYTI
SKYRIMO TVARKA

52. Kiekvienam Utenos rajono pirmokui skiriama 50,00 Eur vertės kortelė kanceliarinėms prekėms įsigyti (toliau Kortelė), atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2006 m. spalio 26 d. įsakymą Nr. ISAK-2077 „Dėl individualių mokymosi priemonių sąrašo patvirtinimo.
53. Kortelė pirmokui įteikiama pirmą mokslo metų dieną mokykloje.
54. Tėvai (įtėviai, globėjai) Kortelę panaudoja toje kanceliarinių prekių parduotuvėje, su kuria pirmoko lankoma mokykla yra pasirašiusi pirkimo sutartį Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo nustatyta tvarka.
55. Utenos rajono mokyklos kanceliarinių prekių parduotuvėms pateikia pirmokų sąrašus, kuriuose nurodo mokinio vardą ir pavardę.
56. Tėvai (įtėviai, globėjai), atvykę į kanceliarinių prekių parduotuvę ir įsigiję kanceliarines prekes, pasirašo, kad jas gavo.
57. Kortelės negalima perleisti kitiems asmenims.
58. Kortelė galioja nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki spalio 31 d.
59. Kiekvienos Utenos rajono mokyklos vadovas yra atsakingas už Kortelių savo mokyklos pirmokams įteikimą.

Daugiau informacijos teiraukitės tel. 864048710, direktorės pav. ugdymui Jolanta Dudlauskienė