Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Trečioji vieta Lietuvoje

Parašyta 2018-06-05 Peržiūros: 360

Š. m. gegužės 22 d. įvyko Utenos rajono mokyklų mokinių kalnų dviračių kroso varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Mūsų mokyklos kalnų dviračių berniukų komandai atstovavo Domantas Trinskis, Lukas Baskevičius, Deividas Gylys, Renaldas Rezgys ir Justas Gaučys. Tarp Utenos rajono mokyklų mūsų komanda užėmė I-ąją vietą ir iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse kalnų dviračių kroso varžybose, kurios vyko birželio 2 d. Panevėžyje. Šiose varžybose dalyvavo visų Lietuvos rajonų geriausios komandos. Mūsų mokyklos komanda (Domantas Trinskis, Lukas Baskevičius, Deividas Gylys ir Renaldas Rezgys) finalinėse kalnų dviračių kroso varžybose surinko 60 taškų ir tarp visų Lietuvos komandų užėmė III-ąją vietą.

Kūno kultūros mokytojas Artūras Savickas