Trečioji vieta Lietuvoje

Parašyta 18 Birželio 05 Peržiūros: 140

Š. m. gegužės 22 d. įvyko Utenos rajono mokyklų mokinių kalnų dviračių kroso varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Mūsų mokyklos kalnų dviračių berniukų komandai atstovavo Domantas Trinskis, Lukas Baskevičius, Deividas Gylys, Renaldas Rezgys ir Justas Gaučys. Tarp Utenos rajono mokyklų mūsų komanda užėmė I-ąją vietą ir iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse kalnų dviračių kroso varžybose, kurios vyko birželio 2 d. Panevėžyje. Šiose varžybose dalyvavo visų Lietuvos rajonų geriausios komandos. Mūsų mokyklos komanda (Domantas Trinskis, Lukas Baskevičius, Deividas Gylys ir Renaldas Rezgys) finalinėse kalnų dviračių kroso varžybose surinko 60 taškų ir tarp visų Lietuvos komandų užėmė III-ąją vietą.

Kūno kultūros mokytojas Artūras Savickas