Sveikiname vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis“ laureatus!

Parašyta 2018-06-05 Peržiūros: 256

Kiekvienais metais Vyturių progimnazijos mokiniai sėkmingai dalyvauja vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis”.
4 - 8 klasių mokiniai savarankiškai verčia grožinės literatūros tekstus iš anglų ir rusų kalbos. Tai kruopštus ir daug kantrybės reikalaujantis darbas, kuriam atlikti reikia labai gerų užsienio kalbos žinių. Vertėjo pareiga ne tik kuo tiksliau išversti tekstą, bet taip pat išlaikyti kūrinio stilių, vengti pažodinio vertimo, išmoningai taikyti sinonimus ir antonimus, paisyti tiesioginės kalbos reikalavimų.

Dėkojame mokiniams, dalyvavusiems 2018 metų vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekte „Tavo žvilgsnis“, ir sveikiname nugalėtojus: Arminą Čekuolį (5a kl.) – vertimas iš anglų kalbos (anglų k. mokytoja Vaida Rinkauskienė); Eveliną Lumbytę (5b kl.), Mindaugą Baliukevičių (7a kl.), Gabiją Gaučytę (7a kl.) – vertimas iš anglų kalbos (anglų k. mokytoja Jolita Giedraitė); Bagdonavičiūtę Agnę (8b kl.), Kotryną Katinaitę (8b kl.), Martyną Sabaliauską (8c kl.) – vertimas iš rusų kalbos (rusų k. mokytoja Ana Ovčinikova).
Džiaugiamės mūsų mokinių laimėjimais, linkime sėkmės ir kitiems, bandantiems perprasti kalbų vingrybes!

Užsienio kalbų metodinė grupė