Sveikiname vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis“ laureatus!

Parašyta 2018-06-05 Peržiūros: 201

Kiekvienais metais Vyturių progimnazijos mokiniai sėkmingai dalyvauja vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis”.
4 - 8 klasių mokiniai savarankiškai verčia grožinės literatūros tekstus iš anglų ir rusų kalbos. Tai kruopštus ir daug kantrybės reikalaujantis darbas, kuriam atlikti reikia labai gerų užsienio kalbos žinių. Vertėjo pareiga ne tik kuo tiksliau išversti tekstą, bet taip pat išlaikyti kūrinio stilių, vengti pažodinio vertimo, išmoningai taikyti sinonimus ir antonimus, paisyti tiesioginės kalbos reikalavimų.

Dėkojame mokiniams, dalyvavusiems 2018 metų vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekte „Tavo žvilgsnis“, ir sveikiname nugalėtojus: Arminą Čekuolį (5a kl.) – vertimas iš anglų kalbos (anglų k. mokytoja Vaida Rinkauskienė); Eveliną Lumbytę (5b kl.), Mindaugą Baliukevičių (7a kl.), Gabiją Gaučytę (7a kl.) – vertimas iš anglų kalbos (anglų k. mokytoja Jolita Giedraitė); Bagdonavičiūtę Agnę (8b kl.), Kotryną Katinaitę (8b kl.), Martyną Sabaliauską (8c kl.) – vertimas iš rusų kalbos (rusų k. mokytoja Ana Ovčinikova).
Džiaugiamės mūsų mokinių laimėjimais, linkime sėkmės ir kitiems, bandantiems perprasti kalbų vingrybes!

Užsienio kalbų metodinė grupė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla