Laivelių plukdymo šventė

Parašyta 2018-06-04 Peržiūros: 189

Džiaugsmingai švenčiant Tarptautinę vaikų gynimo, Utenos miesto sodas tapo didžiausiu Aukštaitijos laivelių uostu. Jau trečius metus jame vyko laivelių leidimo šventė. Upės pakrantėje mūsų mokyklos savanorių komanda organizavo kūrybines dirbtuves „Pasidaryk laivelį“. Atsiraitoję rankoves kartu su vaikučiais kūrėme svajonių laivelius, kuriuos jaunieji kapitonai drąsiai išplukdė upeliu. Renginio tikslas buvo sukurti vaikų širdelėse šventę ir parodyti, kad jie yra svarbūs ne tik Tėveliams, bet ir visai miesto bendruomenei.

Mokytojos Jolita Giedraitė ir Loreta Kaulinienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla