Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Žvilgsnis į medijas iš arčiau

Parašyta 2018-05-25 Peržiūros: 313

Mūsų mokyklos mokiniai Evelina Kazlauskaitė, Gabija Gečaitė ir Dovydas Mintautas kartu su kitų šešių miesto ir rajono mokyklų mokinių komandomis dalyvavo Utenos švietimo centro vykdomame projekte „Medijų ir informacinio raštingumo gebėjimų plėtojimas“.

 


Šio projekto metu mokiniai dalyvavo susitikimuose su lektoriais Girvydu Duobliu ir Antonu Nikitinu, kur mokėsi kaip tinkamai priimti informaciją, įvertinti jos patikimumą, o praktinės užduotys atskleidė jų kūrybiškumą ir ugdė kritinį mąstymą.
Išvykos į LTR studiją ir Martyno Mažvydo bibliotekos metu, mokiniai susipažino su moderniomis darbo ir kūrybos erdvėmis, televizijos ir radijo istorija, bei pamatė kur ir kaip kuriamos įvairios televizijos laidos.
Mokiniams labai patiko kūrybinės dirbtuvės su Utenos miesto medijų srities profesionalais. Susitikę su laikraščio „Utenos diena“ redaktoriumi Vytautu Ridiku, iš arti pamatė kaip gimsta laikraštis. Praktinio užsiėmimo metu komanda gavo užduotį parašyti straipsnį, sumaketuoti ir paruošti jį spausdinimui. Susitikime su Všį „Utenos radijas“ direktoriumi Linu Bražioniu „pasimatavo“ radijo vedėjo darbą, o su Kino namų „Taurapilis“ vadove Migle Križinauskaite sukūrė vaizdo klipą, kurį pristatė baigiamajame projekto veiklų apibendrinimo renginyje.

Projektas „Medijų ir informacinio raštingumo gebėjimų plėtojimas“– žvilgsnis į medijas iš arčiau

Anglų kalbos mokytoja Rima Paukštienė