Ekskursija

Parašyta 2018-05-23 Peržiūros: 329

Gegužės 23 dieną 3a, 3b ir 7a klasių mokiniai lankėsi Energetikos ir technikos muziejuje. Energetikos ekspozicijoje jie pamatė originalius pirmosios Vilniaus miesto elektrinės įrenginius, kuriuos galėjo palyginti su šiuolaikiniais, sužinojo apie elektros gaminimo principus. Daugelis mokinių apie šį muziejų sužinojo pirmą kartą. Pati įdomiausia staigmena laukė visų ekskursijai baigiantis.

Tai ekspozicija Technika vaikams, kurioje interaktyvieji eksponatai linksmai iliustruoja įvairius technikos išradimus, demonstruoja mokslinius metodus. Mokiniams buvo leidžiama eksperimentuoti su žemės trauka, kūnų pusiausvyra, mechanine energija, su garsu. Judėjimo ir jėgos, energijos, svyravimų ir bangų, elektros, magnetizmo procesai buvo iliustruojami gyvai. Mokiniai apsilankė Vilniaus televizijos bokšte. Būdami viename iš aukščiausių Rytų Europos statinių, vaikai grožėjosi Vilniaus panorama. Pirmame aukšte apžiūrėjo fotografijų parodą, skirtą žuvusiesiems per tragiškus 1991 metų sausio 13-osios įvykius, susipažino su bokšto statybų istorija. Mokiniai išbandė vis labiau populiarėjantį batutų ir pramogų parką „Skypark“. Dieną praleidome nepakartojamai. Atmosfera buvo puiki, kartu ne tik smagiai ir įdomiai praleidome popietę, bet ir pabuvome drauge, artimiau pažinome vienas kitą bei linksmai pasportavome ir prisižaidėme ant batutų bei rampų! Dieną tikrai praleidome nuostabiai, visiems patiko pabūti ir pašėlti drauge, atsipalaiduoti, negalvoti, pailsėti nuo mokslų ir įvairiausių darbų taip pat pagaliau išsidūkti prieš sparčiai artėjančią vasarą. Tokių išvykų tikrai vertėtų daryti daugiau ir kaip galima dažniau, kadangi per jas mes mokomės būti drauge ir pažinti vienas kitą. Kupini įspūdžių ir žinių grįžome namo.

Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė

Mokyklos filosofija

2020 21 mokyklos filosofija (2)