Dailės varžytuvės – 2018

Parašyta 2018-05-21 Peržiūros: 318

Gegužės 17 dieną mūsų progimnazijos mokytojos Aldona Belopetravičienė ir Rita Malinauskaitė pakvietė rajono mokyklų trečių klasių mokinių komandas išbandyti savo dailės žinias ir praktinius įgūdžius kasmetiniame renginyje „Dailės varžytuvės“. Į mokyklą atvyko Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus komanda (mokytoja Olga Meškuotienė), Aukštakalnio pradinės mokyklos (mokytoja Edita Ivonienė), mokyklos-darželio „Eglutė“ (mokytoja Dalia Bagdonienė), Rapolo Šaltenio progimnazijos (mokytoja Rita Šerienė) ir Vyturių progimnazijos (mokytoja Regina Rimkienė) trečiųjų klasių komandos.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Belopetravičienė


Mokiniai atsakinėjo į klausimus, sprendė kryžiažodžius, piešė užrištomis akimis ir kūrė kolektyvinį piešinį, skirtą Šeimos dienai. Šie vaikų kūriniai papuošė mokyklą. Šventę pagyvino mūsų progimnazijos ketvirtokių ir šokių būrelio mokinių programėlė .Kiekviena komanda drąsiai ir išradingai prisistatė komisijai ir draugams.
Mokyklos direktorės pavaduotoja Jolanta Dudlauskienė apdovanojo komandas padėkos raštais ir dovanėlėmis už meniškumą, sumanumą, išradingumą, kūrybiškumą, spalvingumą. Svarbiausia, kad mokiniai susirado draugų, liko patenkinti ir pajuto kūrybos džiaugsmą.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla