Gerai padirbėjus laikas pramogauti

Parašyta 2014-06-02 Peržiūros: 380

3-osios a klasės mokiniai (mokytoja Regina Rimkienė), puikiai parašę baigiamuosius kontrolinius darbus, gegužės 27 dieną išvyko pramogauti į Anykščius.
Pirmiausia buvo išbandyta naujausia pramoga – karklų labirintai. Didžiajame labirinte reikėjo nepasiklysti ir pereiti jį, apskritajame labirinte teko surasti centrą ir išėjimą, o lenktynių labirinte buvo galima varžytis dviese.

Dainuvos nuotykių slėnyje, įsikūrusiame Anykščių šilelio prieglobstyje, ant Šventosios upės kranto, aktyviai leistas laikas ir džiaugtasi gamta. Mokiniai keliaudami nuo medžio prie medžio, įveikdami lengvas ir sudėtingas trasas, patyrė neišdildomų įspūdžių ir aštrių pojūčių.
Vasaros rogučių atrakcione bandyta aplenkti vėją. Nusileidžiant nuo Kalitos kalno 500 metrų ilgio trasa, skrieta iki 40 km/h greičiu.