Žygis Užpalių krašto savanorių ir partizanų kovų vietomis

Parašyta 2018-05-18 Peržiūros: 202

Mūsų mokykla dalyvauja Laisvės kovų muziejaus projekte „Atiduok Tėvynei, ką privalai“. Neseniai mūsų aštuntokai kartu su Krašuonos ir Aukštakalnio mokyklų moksleiviais dalyvavo pėsčiųjų žygyje Užpalių krašto savanorių ir partizanų kovų vietomis. Moksleiviai ne tik pagerbė šio krašto savanorius ir partizanus, bet ir sužinojo, kaip be kompaso nustatyti, kur yra šiaurė, kelių rūšių medžiai auga ant Žaibiškių kapų kalnelio, koks Šventosios plotis ties Ilčiukų tiltu, kuris Lietuvos karininkų laipsnis yra aukštesnis: generolo leitenanto ar generolo majoro... Senieji uosiai, menantys garbingas kovas šalia Degėsių kaimo, suskaičiuoti, „skraidančios lėkštės“ iki Žaibiškių piliakalnio nuskraidintos, Šimtakojo slidėmis čiuožta, kariniai žaidimai žaista, partizaniška arbata gerta, ne visai partizaniškais patiekalais vaišintasi, nuo mobiliųjų telefonų pailsėta. Lietaus neišsigąsta. Pavargusių ir nelaimingų žygio dalyvių nebūta. Keliauti smagu.

Lietuvių kalbos mokytoja Regina Zapolskienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla