Išvyka į Utenos apskrities priešgaisrinę gelbėjimo valdybą

Parašyta 2018-05-08 Peržiūros: 512

Gegužės 2 – 6 dienomis Utenos apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje vyko atvirų durų savaitė, skirta Šv. Florijono (ugniagesių profesinės šventės) dienai paminėti.
2a ir 3a klasių mokiniai apsilankė valdybos patalpose, apžiūrėjo ir susipažino su čia esančia gaisrų gesinimo ir gelbėjimo technika, bei įranga, pabendravo su ugniagesiais gelbėtojais, buvo supažindinti su ugniagesio gelbėtojo kasdieniu darbu, su šiai profesijai keliamais reikalavimais. Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektorius Dainius Steiblys mokiniams papasakojo apie saugų elgesį su ugnimi, kaip saugiai elgtis gamtoje, vandenyje, ką daryti kilus gaisrui ar įvykus kitai nelaimei, palinkėjo elgtis saugiai, saugoti save ir kitus.

Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė