Futbolo varžybos

Parašyta 2014-05-10 Peržiūros: 285

Gegužės 8 dieną Dauniškio gimnazijos stadione vyko futbolo varžybos Utenos Dauniškio gimnazijos taurei laimėti. Varžybos vyko lyjant stipriam lietui, tačiau parodžiusi charakterį ir ryžtą mūsų mokyklos vaikinų futbolo komanda turnyre užėmė aukštą trečiąją vietą.
Dėkojame Edvinui Venslovui (6b), Edgarui Norkūnui (8a), Pauliui Valiukui (8a), Lukui Šimkūnui (8a), Justui Rutkauskui (8a), Mantui Pilipauskui (8b), Mantui Laučiui (8b) ir Edvinui Pečiūrai (8c) už puikias varžybas ir mūsų mokyklos vardo garsinimą.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla