Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Futbolo varžybos

Parašyta 2014-05-10 Peržiūros: 333

Gegužės 8 dieną Dauniškio gimnazijos stadione vyko futbolo varžybos Utenos Dauniškio gimnazijos taurei laimėti. Varžybos vyko lyjant stipriam lietui, tačiau parodžiusi charakterį ir ryžtą mūsų mokyklos vaikinų futbolo komanda turnyre užėmė aukštą trečiąją vietą.
Dėkojame Edvinui Venslovui (6b), Edgarui Norkūnui (8a), Pauliui Valiukui (8a), Lukui Šimkūnui (8a), Justui Rutkauskui (8a), Mantui Pilipauskui (8b), Mantui Laučiui (8b) ir Edvinui Pečiūrai (8c) už puikias varžybas ir mūsų mokyklos vardo garsinimą.