Sveikiname dailės olimpiados nugalėtojas

Parašyta 2018-04-30 Peržiūros: 307

2018 m. balandžio 27 d. Utenos Krašuonos progimnazijoje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių dailės olimpiada „Pasaulio/gyvybės medžio interpretacija“, skirta atkurtos Lietuvos valstybės 100-mečiui. Kuriant darbus reikėjo remtis tradicija ir tautinių motyvų interpretacija, ieškoti savitų priemonių temai atskleisti. Panaudojant meninius bruožus, sukurti Savąjį Pasaulio/Gyvybės medį. 5-6 klasių grupėje pirmąją vietą laimėjo 6a klasės mokinė Gelmina Daujotytė, 7–8 klasių mokinių grupėje antrąją vietą laimėjo Saulė Šileikytė 7a klasė. Trečiąją vietą iškovojo Adrija Rastenytė iš 8b klasės. Olimpiados nugalėtojai apdovanoti padėkos raštais. Sveikiname ir džiaugiamės jūsų laimėjimais!

Dailės mokytoja Edita Ramelienė