Pasaulinė knygos diena

Parašyta 2018-04-26 Peržiūros: 218

Balandžio 23 dieną visame pasaulyje švenčiama Pasaulinė knygos diena. Šia švente siekiama pabrėžti knygos vertę. Knyga suteikia žmogui daug informacijos, idėjų, skatina kūrybiškumą, grožio ir gėrio sampratą, padeda susipažinti su kitomis kultūromis ir pristatyti pasauliui savo kultūrą.
Ir mūsų mokykloje buvo paminėta ši diena. Mokytojai su mokiniais skaitė savo mylimiausias knygas, jas aptarinėjo, kalbėjo apie knygos reikšmę gyvenime. Vėliau nusifotografavo mokyklos kieme su savo knygomis. Dėkojame dalyvavusiems, o visai mokyklos bendruomenei linkime skaityti tai, kas Jums patinka ir suteikia džiaugsmą!

Lietuvių kalbos mokytoja Regina Bernotienė
Bibliotekininkė Danutė Slavinskienė