Pirmoji vieta „Šviesoforo“ varžybose

Parašyta 2018-04-22 Peržiūros: 274

Balandžio 20 dieną mūsų mokyklos komanda „Vyturiukai“ dalyvavo varžybų „Šviesoforas“ antrame etape ir laimėjo pirmąją vietą. Komanda – Erikas Pakenis Ib klasė, Berta Ulevičiūtė IIa klasė, Arminta Paškauskaitė IIIa klasė, Emilija Petrulionytė IVa klasė. Atlikome daug ir teorinių, ir praktinių užduočių. Mums laimėti padėjo visų narių žinios, išmintis, bendradarbiavimas, atsakingumas, azartas, mokytojų ir tėvelių palaikymas.
Gegužės 10 dieną vyks trečiasis etapas. Sėkmės mums visiems.

Pradinio ugdymo mokytoja, komandos narė Rasutė Stauskienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla