Anglų kalbos konkursas 4 klasių mokiniams „I Know English“

Parašyta 2018-04-14 Peržiūros: 280

2018 metų balandžio 11 d. Utenos Krašuonos progimnazijoje vyko kasmetinis rajoninis 4 kl. anglų kalbos konkursas „I Know English“, kuriame dalyvavo ir du mūsų mokyklos 4a klasės mokiniai Skirmantas Žukas ir Ugnius Timofejevas. Abu berniukai parodė gerus rezultatus. Skirmantas Žukas tarp dvylikos dalyvių užėmė trečiąją vietą.
Konkurso dalyviai angliškai pristatė save, savo mokyklas bei pomėgius. Po to sekė antrasis etapas – mokiniai atliko klausymo, skaitymo suvokimo ir gramatikos kompiuterines užduotis. Kol komisijos nariai sumavo rezultatus, mokiniai smagiai leido laiką žiūrėdami animacinį filmą ir džiaugdamiesi gautomis saldžiomis dovanomis.

Anglų kalbos mokytoja Ramunė Sabaliauskienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla