Loginio mąstymo anglų ir lietuvių kalbomis varžytuvės

Parašyta 2018-03-30 Peržiūros: 202

2018 m. kovo 29 d Utenos Meno mokyklos dailės skyriuje vyko loginio mąstymo ir anglų ir lietuvių kalbomis varžytuvės tarp Utenos regiono mokyklų. Mokiniai dirbo grupėmis po keturis (2 ketvirtokai ir 2 aštuntokai). Varžytuvėse dalyvavo šešios komandos iš Utenos rajono mokyklų ir svečiai iš Kupiškio.
Džiaugiamės už Utenos Vyturių progimnazijos komandą, kuri užėmė II-ąją vietą. Mokyklą atstovavo 4a klasės mokiniai Ignas Petravičius ir Ugnius Timofejevas bei 8b klasės mokinės Orinta Šimonėlytė ir Kotryna Katinaitė.

Renginio tikslas:
Inicijuoti ir plėtoti mokinių gebėjimą komunikuoti užsienio ir gimtąja kalba bei vystyti loginį mąstymą.
Uždaviniai:
Suburti mokinius ir mokytojus iš skirtingų mokyklų efektyviam bendravimui ir bendradarbiavimui.
Plėtoti komunikavimo, kūrybiškumo bei kitas bendrąsias kompetencijas;
Skatinti mokytojų iniciatyvą tolimesniam bendradarbiavimui organizuojant bendrus renginius.
Dalyviai spręs logines užduotis pagal V. Dagienės sukurtas „Bebro“ korteles.
Renginio eiga, veiklos formos, metodai:
„Minčių lietus“. Mokiniai išsakė savo mintis kodėl konkursas pavadintas „Beavers‘ battle“.
Mokiniai sprendė loginio mąstymo užduotis, naudodamiesi V. Dagienės sukurtomis „Bebro“ kortelėmis. Ketvirtokai užduotis sprendė lietuvių kalba, o aštuntokai - anglų kalba.
Mokytojams taisant darbus ir sumuojant rezultatus mokiniai kūrė „Beavers‘ battle“ šūkius, kuriuos pristatė renginio pabaigoje.
Konkurso dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais.
Renginio organizatorės:
Ramunė Sabaliauskienė, Utenos Vyturių progimnazijos vyresnioji anglų kalbos mokytoja, Utenos švietimo centro metodininkė.
Džiuginta Kažukauskaitė, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos vyresnioji anglų kalbos mokytoja.
Rėmėjas:
Utenos švietimo centras