Pėdsekystė Mindūnuose

Parašyta 2018-03-26 Peržiūros: 460

Mokyklos 1-4 klasių mokiniai kartu su mokytojomis Loreta Januškevičiene ir Valda Bikute dalyvavo neformaliojo vaikų švietimo paslaugų projekte, edukacinėje programoje „Gamtos pėdsekystė“. Užsiėmimai vyko Labanoro regioniniame parke, Mindūnuose. Medžioklės ir gamtos muziejuje mokinius sudomino linksmas, uždegantis, informatyvus vadovo gamtininko žurnalisto Andriaus Gaidamavičiaus pasakojimas apie gyvūnus ir jų pėdsakus. Vėliau užsiėmimai persikėlė į Ežerų ir žvejybos muziejų, o po to užsiėmimai vyko gamtoje. Vaikai, padedant vadovui, nustatė, kokius gyvūno pėdsakus pastebėjo.
Vaikai šią edukacinė išvyką ilgai prisimins, nes daug sužinojo apie gyvūnus, išmoko atpažinti kiškio, šerno, barsuko, briedžio, vilko pėdsakus.

Pradinio ugdymo mokytoja Loreta Januškevičienė ir biologijos mokytoja Valda Bikutė