Respublikinė konferencija „GLOBOK MANE“

Parašyta 2018-03-23 Peržiūros: 582

Kovo 23 dieną progimnazijoje vyko respublikinė pradinių klasių mokinių gamtosauginė konferencija „Globok mane“, skirta Žemės dienai ir Lietuvos 100 paminėti. Konferencijoje atkreiptas dėmesys į aplinką, kurioje gyvename, taršos problemas, buvo skatinama prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo. Ruošiantis konferencijai formuojamos mokinių pažinimo, kūrybiškumo, komunikavimo, mokymosi mokytis, bendravimo ir bendradarbiavimo, IKT kompetencijos, ugdomi mokinių gebėjimai.
Konferencijoje dalyvavo pranešėjai iš Vilniaus VšĮ „Pažinimo medis“, Aukštakalnio pradinės mokyklos, Krašuonos progimnazijos, mokyklos-darželio „Eglutė“, Užpalių gimnazijos, Vyturių progimnazijos. Mokyklos direktorė Edita Kadūnienė pasveikino konferencijos dalyvius, įteikė padėkas ir dovanėles. Renginio organizatorės pasidžiaugė gausiu pranešėjų būriu, pakvietė dalyvauti konferencijoje ir kitais metais.
Norisi tikėti, kad mokiniai, pakėlę šiukšlę, pasodinę medelį, įkėlę inkilą supras, kad švenčiausias mūsų tikslas – švari, sveika, nenuniokota Lietuvos gamta, o mes, mokytojai, galėsime sieloje pasidžiaugti, kad nors maža dalelyte prisidėjome prie mūsų planetos Žemės išsaugojimo.

Organizatorės Loreta Januškevičienė ir Regina Rimkienė