Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Futbolas

Parašyta 2018-03-19 Peržiūros: 427

Šiais metais salės futbolo žaidynėse mergaitėms „LADYGOLAS“ trečius metus iš eilės dalyvavo ir mūsų mokyklos mergaičių futbolo komandos. Utenos rajono mokyklų pogrupyje mokyklos garbę gynė pradinių klasių, 5-6 kl. ir 7-8 kl. mergaičių futbolo rinktinės. Varžybos vyko 2 ratų sistema, kai visos komandos turi susitikti ir sužaisti tarpusavyje po 2 kartus. Pradinių klasių ir 7-8 kl. komandos šiame etape užėmė III-čiąsias vietas. Geriau sekėsi 5-6 kl. mergaičių rinktinei. Mūsų komanda laimėjusi visas rungtynes, užėmė, aukščiausią, I-ąją vietą ir pateko į Utenos apskrities LADYGOLAS turnyrą.
Sekančiame etape, Utenos apskrities LADYGOLAS turnyre, mūsų mergaičių laukė Ignalinos ir Molėtų rajonų komandos nugalėtojos. Po atkaklių kovų mūsų komanda laimėjusi prieš Molėtų ir Ignalinos komandas, iškovojo I vietą.
Utenos Vyturių progimnazijos mergaičių futbolo 5-6 kl. komandai atstovavo 5a kl. mokinė Margarita Kviklytė; 5b kl. mokinės Auksė Januškevičiūtė ir Ernesta Virbūnaitė; 6a kl. mokinės Neda Klezaitė ir Kamilė Meidutė; 6b kl. - Viltė Zarankaitė, Ieva Tumėnaitė, Roberta Krugiškytė ir Gabija Jančiūtė.

Kūno kultūros mokytojas Artūras Savickas