Dailyraščio konkursas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės 100-mečiui

Parašyta 2018-03-15 Peržiūros: 2052

Mokykloje vyko 1 – 4 klasių mokinių dailyraščio konkursas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės 100- mečiui. Dailyraščio konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Dalyvavo 4 konkurso dalyvių grupės: 1 klasės, 2 klasės, 3 klasės ir 4 klasės mokiniai. Kiekvienai grupei buvo skiriamas skirtingas tekstas ir atitinkamai pagal tos klasės reikalavimus lietuvių kalbos sąsiuvinių lapai. Dalyvavo 48 pradinukai. Dailiojo rašto darbas rašomas į kiekvieną eilutę, ranka, rašytinėmis raidėmis, rašaliniu parkeriu, mėlynu rašalu. Vertinant dailiojo rašto darbus buvo atsižvelgiama į teksto išdėstymą, rašto aiškumą ir tolygumą, darbo estetiką, atidumą ir kalbos taisyklingumą. Konkursą laimėjo: Adriana Bučinskaitė, Rėjus Pelakauskas, Ema Bučytė (1a klasė), Austėja Gindrėnaitė, Elija Sirgėdaitė, Gabrielė Šukytė (1b klasė), Dominyka Seibutytė, Martynas Alekna, Gerda Misiūnaitė (2a klasė), Austėja Jovaišaitė, Justina Jovaišaitė, Matas Žigelis (2b klasė)Augustė Grikienytė, Ema Laurinavičiūtė, Edvinas Drobelis (3a klasė), Viltė Čičiurkaitė, Minija Kuznecovaitė, Austėja Šostakaitė (3b klasė), Austėja Matelionytė, Austėja Lašinskaitė, Ugnė Kvartūnaitė (4a klasė) ir Alistėja Gaižutytė, Gabrielė Učkuronytė, Dominyka Prontkelevičiūtė (4b klasė).

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Belopetravičienė