„Atsisuk veidu į saulę ir šešėlis liks tau už nugaros.“

Parašyta 2018-03-13 Peržiūros: 340

Kovo 12 dieną 7a klasės mokiniams vyko integruota lietuvių kalbos - technologijos pamoka „Atsisuk veidu į saulę ir šešėlis liks tau už nugaros.“ Mokiniai rinko informaciją apie saulės įvaizdį lietuvių mitologijoje, iš gamtinės medžiagos ir buitinių atliekų kūrė vaizdinę kompoziciją „Saulės – gyvybės ratas.“, dainavo liaudies dainas, minė mįsles... Mokytojos Loreta Kaulinienė, Regina Bernotienė džiaugėsi kūrybiškais mokinių pristatymais.
Na, o saulė – amžinasis gyvybės ratas – jau kaip reikiant įsisuko: pavasaris jaučiamas ne tik už langų, bet ir mūsų, septintokų, jų mokytojų, širdyse.

Lietuvių kalbos mokytoja Regina Bernotienė ir technologijų mokytoja Loreta Kaulinienė