Technologijų kūrybinių darbų paroda

Parašyta 2018-03-02 Peržiūros: 197

Vasario 28 dieną A. Šapokos gimnazijos dailės galerijoje įvyko Utenos rajono pagrindinių mokyklų, progimnazijų ir gimnazijų mokinių technologijų kūrybinių darbų parodos atidarymas. Smagu, kad mes turėjome puikią galimybę pristatyti Vyturių progimnazijos mokinių kūrybą kitų mokyklų mokiniams, mokytojams bei svečiams. Džiaugiamės ir dėkojame visiems mokiniams, kurių meniški ir originalūs darbai papuošė mūsų mokyklos stendą.

Technologijų mokytoja Loreta Kaulinienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla