Utenos Vyturių bendruomenės kreipimasis – išgirstas

Parašyta 2018-03-01 Peržiūros: 535

Utenos Vyturių progimnazijos bendruomenė vasario 28 dieną susitiko su Utenos rajono savivaldybės atstovais: meru Alvydu Katinu, administracijos direktoriumi Jonu Slapšinsku, teritorijų planavimo ir statytų skyriaus vedėju Nerijumi Malinausku. Kalbėta apie progimnazijos pastato būsimus remonto darbus, nes bendruomenės kreipimesi į merą buvo prašoma pagalbos atliekant darbus, kurių mokykla savo jėgomis negali atlikti: pakeisti dar nekeistus, mediniais, susidėvėjusiais rėmais langus, užtaisyti išorinių sienų tarpbolines siūles, pro kurias į vidų veržiasi drėgmė ir vanduo, pakeisti sporto salės grindų nesaugią dangą. Gausiai susirinkę mokinių tėvai, sporto salėję sportuojantys bendruomenės nariai, mikrorajono gyventojai išgirdo patikinimą, kad šie darbai bus atlikti dar šiais 2018 metais, panaudojant savivaldybės biudžeto lėšas. Taip pat svečiai atsakė į gyventojų klausimus dėl mikrorajono infrastruktūros, stadiono ir kt.
Labai dėkojame visiems, dalyvavusiems, palaikiusiems, prisidėjusiems ir tikimės, kad savo padėką galėsime išsakyti savivaldybės administracijai.