„Spalvota vaikystė“- Lietuvos nepriklausomybės 100-mečiui

Parašyta 2018-01-31 Peržiūros: 257

Jau tradiciniu tapęs jubiliejinis 10-asis renginys „Spalvota vaikystė“, skirtas Lietuvos valstybės 100-osioms metinėms, sausio 24 dieną sukvietė priešmokyklinių grupių vaikučius iš darželių „Želmenėlis“, „Šaltinėlis“, „Gandrelis“. „Saulutė“, „Voveraitė“, darželio-mokyklos „Eglutė“ į mūsų mokyklą. Pradinių klasių mokytojos mažiesiems svečiams parodė ir papasakojo apie mokyklą, vedė pamokėles. Visi kartu mokykloje vaikai sukūrė nuostabų paveikslą „Čia – mūsų namai“. Sporto salėje dalyvavo linksmose sportinėse estafetėse. Čia vaikučiai pademonstravo savo jėgą, ištvermę ir greitį. Aktų salėje kiekviena grupė prisistatė savo draugams ir mokytojams. Vyko smagi diskoteka. Pabaigoje svečiai buvo apdovanoti padėkomis. Lauksime mažųjų draugų, jau pirmokų, rudenį savo mokykloje.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Belopetravičienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla