Edukacinės pirmokų pamokos netradicinėje aplinkoje

Parašyta 2014-05-27 Peržiūros: 2098

Pirmosios a klasės mokiniai su mokytoja Angele Marcinkevičiene turiningai praleido dieną pažintinėje išvykoje. Pirmiausia ekskursantai aplankė Palūšės informacinį centrą. Jo vadovė labai įdomiai pristatė naują ekspoziciją. Vaikai pamatė medinę bažnyčią, pastatytą be vinių. Apsilankę neolito laikų žmonių gyvenamajame name, sužinojo apie tų laikų buitį, įrankius, gyvenimo būdą.
Paukščių kaime mokiniai susipažino su įvairiais naminiais paukščiais, galėjo juos palaikyti, paglostyti ir pašerti, pamatė jų kiaušinius. Ant laužo, didžiulėje keptuvėje, kepė kiaušinienę ir draugiškai vaišinosi gražioje pavėsinėje. Pasistiprinę vaikai žąsies plunksna rašė ir piešė savo svajones.
Daug emocijų suteikė ir žygis per pelkę su nuotykiais.