Kaip mes bendraujame? – Erasmus+ KA2 projektas „Jūsų istorija yra mūsų istorija“ (2016-2018)

Parašyta 2018-01-03 Peržiūros: 497

Įgyvendindami tarptautinį projektą siekiame, kad mūsų mokiniai turėtų galimybę kuo daugiau bendrauti su savo bendraamžiais iš kitų šalių. Jau antrus metus 4-8 klasių mokiniai susirašinėja su draugais iš Ispanijos, Lenkijos, Portugalijos, Italijos ir Vengrijos. Skaitydami ir rašydami laiškus bei sveikinimus anglų kalba mokiniai patiria malonumą galėdami pritaikyti savo turimas anglų kalbos žinias. Praktinis kalbos pritaikymas skatina mokinius kuo geriau šią kalbą įvaldyti.
Per įvairias projektines veiklas mokiniai ugdo bendravimo įgūdžius, mokosi gerbti kitus ir suprasti, kad bendravimas su kitos kultūros žmonėmis gali būti įdomus ir prasmingas.

Ramunė Sabaliauskienė ir Rima Paukštienė