Kaip mes bendraujame? – Erasmus+ KA2 projektas „Jūsų istorija yra mūsų istorija“ (2016-2018)

Parašyta 2018-01-03 Peržiūros: 497

Įgyvendindami tarptautinį projektą siekiame, kad mūsų mokiniai turėtų galimybę kuo daugiau bendrauti su savo bendraamžiais iš kitų šalių. Jau antrus metus 4-8 klasių mokiniai susirašinėja su draugais iš Ispanijos, Lenkijos, Portugalijos, Italijos ir Vengrijos. Skaitydami ir rašydami laiškus bei sveikinimus anglų kalba mokiniai patiria malonumą galėdami pritaikyti savo turimas anglų kalbos žinias. Praktinis kalbos pritaikymas skatina mokinius kuo geriau šią kalbą įvaldyti.
Per įvairias projektines veiklas mokiniai ugdo bendravimo įgūdžius, mokosi gerbti kitus ir suprasti, kad bendravimas su kitos kultūros žmonėmis gali būti įdomus ir prasmingas.

Ramunė Sabaliauskienė ir Rima Paukštienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla