Pamokose mokinių tėveliai

Parašyta 2017-12-29 Peržiūros: 275

Visi išgyvenome artėjančių švenčių laukimą ir džiaugsmą. Tą džiaugsmą klasėje kūrė mokinių mamos: Karolio mama klasę papuošė nuostabia saldžia eglute, Thomuko mama atnešė lempučių girliandą, Amelijos mama – Kalėdinę puokštę ir Kalėdinį vainiką.
Per dailės ir technologijų pamoką Amelijos mama visus išmokė iš popieriaus padaryti snaigių. Vaikai aktyviai įsitraukė į šį kūrybinį procesą. O kiek jų daug ir kokios gražios! Kitą dieną vaikai, pravėrę klasės duris, buvo maloniai nustebinti. Snaigės „nutūpė“ ant langų, sienų. Labai jauku ir gražu buvo klasėje.
Dėkojome mokinių mamoms už pamokas vaikams, kuriose mokėte, kaip ir ką galima nuveikti laukiant švenčių, kad būtų jauku ir smagu mokykloje, namuose, dėkojame už laiką, dėmesį, kuriuo pasidalinote su vaikais.

Pradinio ugdymo mokytoja Loreta Januškevičienė

Mokyklos filosofija

2020 21 mokyklos filosofija (2)