Didžioji Vyturių šventė

Parašyta 14 Kovas 10 Peržiūros: 886

Kiekvieną pavasarį vos sugrįžus vyturiams Vyturių progimnazijoje vyksta didžioji metų šventė – mokyklos vardadienis. Šiais metais šventės metu jau septintą kartą įteiktos Vyturio nominacijos.
Tradicinę šventę „Čir vir vir pavasaris" moksleiviai pradėjo giedodami mokyklos himną. Moksleivius ir svečius renginio pradžioje sveikino mokyklos direktorė Edita Kadūnienė, cituotadama chrestomatinius Kristijono Donelaičio žodžius: „Jau saulelė vėl atkopdama...". Ji su pavaduotojomis ugdymui Jolanta Dudlauskiene ir Rasa Drungiene teikė beveik visus apdovanojimus, kurių šiemet nei daug, nei mažai: 27 nominacijose pažymėta apie 40 moksleivių, jų tėvelių, mokytojų, mokyklos darbuotojų ir dvi klasės. Nors progimnazijoje svarbus kiekvienas mokinys, mokytojas, darbuotojas, laukiamas kiekvienas tėvelis, kiekviena mama, bet ypač džiaugtasi tais, kurie daugiau gerų darbų nuveikė, Vyturių vardą garsino mieste, šalyje.