Senuosius metus palydėjome visi kartu

Parašyta 2017-12-28 Peržiūros: 215

Gruodžio 22 d. vakarą 4a klasės mokiniai ir tėveliai buvo mokytojos Aldutės pakviesti į šventinę vakaronę. Tėvelius ir kitus šeimų narius pasitiko vaikų darbeliais nuostabiai išpuošta klasė. Visi gavo po dovanėlę, atvirutę, sveikinimą. Buvo gera matyti ir gėrėtis vaikų kūrybiškumu, pozityvumu, gebėjimais, kuriuos per keturis metus išugdė mūsų mylima Mokytoja. Vaikai šoko, dainavo, vaidino, surengė angelų parodą, žaidė žaidimus, organizavo estafetes.... Keturios valandos pralėkė kaip nuostabi akimirka būnant kartu. Žibėjo vaikų akelės iš džiaugsmo, o mamytės ir tėveliai buvo labai dėkingi Mokytojai už nuostabų renginį, leidusį suburti klasės bendruomenę, pabūti kartu ir pasidžiaugti.

4a klasės tėvų komiteto pirmininkė, mokyklos tarybos narė Skaidrė Petravičienė