Mokyklos dovana mažiesiems

Parašyta 2017-12-21 Peržiūros: 329

Gruodžio 20 dieną 1b ir 3a klasių mokiniai lankėsi kino namuose „Taurapilis“. Žiūrėjo filmą „Bulius Ferdinandas“. Tai mokyklos dovana už „Pozityvios klasės“ konkurse užimtas prizines vietas. Vaikus pakerėjo istorija apie didžiulį bulių su dar didesne širdimi! Žmonės įpratę vieni kitus vertinti pagal tai, kaip kitas atrodo, bet ne viskas taip paprasta. Ypač, kai kalba pasisuka apie Ferdinandą – milžinišką ispaniškų kovų bulių, kuriam vietoj kautynių patinka gėrėtis gamta, svajoti ir tiesiog draugauti.

1b ir 3a klasių mokiniai ir mokytojos Rasutė Stauskienė ir Regina Rimkienė dėkoja progimnazijos administracijai už nuostabią dovaną.