Adventinė popietė R. Šaltenio mokykloje

Parašyta 2017-12-14 Peržiūros: 323

Liko keletas dienų iki šv. Kalėdų – Jėzaus gimimo šventės... Ta proga R. Šaltenio progimnazijoje vyko graži Adventinė poezijos ir muzikos popietė. Džiugu, jog popietėje dalyvavo mūsų mokyklos 4a klasės mokiniai Aiva Varkavičiūtė ir Ignas Petravičius su savo mokytoja ir tėveliais.
Popietė prasidėjo sveikinimo žodžiais, o mokinio viena po kitos uždegama žvakė simbolizavo Kristų – pasaulio šviesą. Popietės metu skambėjo ne tik kalėdinės giesmės, eilės, tačiau buvo galima pasiklausyti ir pasakų, pasižiūrėti, kaip grakščiai šoka šokėjai. Vyr. specialistė Zita Mackevičienė pasidžiaugė vaikų nuoširdumu, gražiu poetišku žodžiu, melodinga muzika. Kunigas Saulius Kalvaitis visiems palinkėjo gražių, prasmingų švenčių. Zita Sabelkienė palinkėjo gražių Kalėdų, laimingų Naujųjų metų.
Po šventės mokyklos direktorė Milda Survilienė ir renginio organizatorė Sigita Černiauskienė mokytojams ir vaikams išdalino padėkas bei paliktas Kalėdų Senelio dovanas.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Belopetravičienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla