Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Gyvybės medis Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui

Parašyta 2017-11-30 Peržiūros: 472

Utenos kraštotyros muziejuje vyko rajono pradinių klasių mokinių karpymo popietė, tema „Gyvybės medis Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui“. Renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos 1a, 2b, 3b, 4a ir 4b klasių mokiniai su savo mokytojomis. Muziejininkė Bronislava Juknevičienė parodė ir papasakojo vaikams apie muziejaus eksponatus ir gyvybės medžio simboliką, vaizdavimą bei prasmę. Pasisėmę minčių ir įkvėpimo iš įdomaus pasakojimo mažieji karpytojai su mokytojomis sukūrė nuostabių darbų. Šiais karpiniais pasipuoš mūsų miesto biblioteka.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Belopetravičienė

Mokyklos filosofija

2020 21 mokyklos filosofija (2)

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

 

Vyturio leidykla