Gyvybės medis Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui

Parašyta 2017-11-30 Peržiūros: 379

Utenos kraštotyros muziejuje vyko rajono pradinių klasių mokinių karpymo popietė, tema „Gyvybės medis Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui“. Renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos 1a, 2b, 3b, 4a ir 4b klasių mokiniai su savo mokytojomis. Muziejininkė Bronislava Juknevičienė parodė ir papasakojo vaikams apie muziejaus eksponatus ir gyvybės medžio simboliką, vaizdavimą bei prasmę. Pasisėmę minčių ir įkvėpimo iš įdomaus pasakojimo mažieji karpytojai su mokytojomis sukūrė nuostabių darbų. Šiais karpiniais pasipuoš mūsų miesto biblioteka.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Belopetravičienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla