Išvyka į Utenos regioninį profesinio ugdymo centrą

Parašyta 2017-11-23 Peržiūros: 417

Neseniai mūsų progimnazijos 5a klasės berniukai svečiavosi Utenos regioniniame profesinio ugdymo centre. Pagal pomėgius susiskirstę į grupes, mokiniai keliavo į technologijų pamokas. Besidomintys technika automobilių mechanikų laboratorijoje susipažino su automechaniko specialybe, apie kurią pasakojo profesijos mokytojas Romualdas Barauskas. Moksleiviai ne tik žiūrėjo ir klausė, bet ir dirbo. Jiems puikiai sekėsi ardyti variklį, kiekvienas varžtelis netrukus vėl buvo prisuktas atgal. Antrąją grupę profesijos mokytojas Kazimieras Lebionka nusivedė į statybininkų (apdailininkų) laboratoriją, kurioje būsimieji apdailininkai (statybininkai) demonstravo, kaip pjaustomos ir klijuojamos plytelės. Gavę praktinę užduotį – naudojant mozaikos techniką, iš plytelių duženų suklijuoti savo vardo ir pavardės inicialus – suskubo ją atlikti. Ir kiekvienam buvo svarbu, kad jo darbelis būtų išskirtinis. Mokinius lydėjusių mokytojų teigimu, smagiausia penktokėliams ne tik nudžiuginti tėvus savo spalvingais ir šiltais kūrinėliais, bet ir tai, kad čia, profesinėje mokykloje, jie susirado vyresniųjų draugų, į kuriuos norėtų lygiuotis.

Moksleivius lydėjo mokytojos Jolanta Snieganė ir Regina Zapolskienė