Utenos „vyturiukai“ – kvadrato varžybų nugalėtojai

Parašyta 2017-11-21 Peržiūros: 401

2017–11–15 Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių kvadrato varžybose, skirtose Utenos DSC taurei laimėti, mūsų progimnazijos komandą (Austėja Dirmaitė, Rugilė Trumpaitė, Aidas Kamarovas, Kasparas Kazickas, Ugnė Kvartūnaitė, Joris Naruševičius, Erikas Sinkevičius, Domantas Banuškevičius, Karolina Daubaraitė, Rokas Karlauskas, Dominyka Prontkelevičiūtė, Austėja Valiulytė) lydėjo sėkmė. Iškovojome I-ąją vietą. Ši pergalė suteikė galimybę dalyvauti 2017/2018 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių mokinių (2007 metų ir jaunesnių) kvadrato varžybose, kurios vyks Ukmergės „Šilo“ pagrindinėje mokykloje.

Komandos mokytoja Rima Raudonienė