Dailyraščio konkursas „Rašau Lietuvai“

Parašyta 2015-02-14 Peržiūros: 939

Gražus raštas - tai menas. Mokydamiesi dailaus rašto mes ugdome savo valią, kantrybę, kruopštumą ir atsakingumą.
Vasario 4 - 5 dienomis mokykloje vyko 1 - 4 klasių dailiojo rašto konkursas „Rašau Lietuvai“. Vaikai rašė tekstus apie savo tėvynę - Lietuvą. Visi dalyviai labai stengėsi. Atsižvelgiant į dailaus rašto reikalavimus, buvo išrinkti gražiausiai ir tvarkingiausiai rašantys mokiniai. Tai Austėja Matelionytė iš 1a klasės, Gabrielė Skvarnavičiūtė iš 1b klasės, Miglė Žemaitytė 2a klasės mokinė, 2b klasės mokinė Rugilė Naudžiūtė, Gabija Jančiūtė iš 3b klasės, 4a klasės mokinė Kamilė Šimonėlytė ir Saimonas Vabalas iš 4b klasės.
Visi konkurso dalyviai apdovanoti padėkomis, o gražiausiai parašęs kiekvienos klasės mokinys gavo ir dovanėlę. Tikimės, kad ir kiti mokiniai stengsis rašyti aiškiai, gražiai ir tvarkingai.