Astridos Lindgren knygos herojė Pepė Ilgakojinė svečiavosi anglų kalbos pamokoje

Parašyta 2017-11-16 Peržiūros: 422

Graži mokyklos bibliotekininkės D. Slavinskienės ir lietuvių kalbos mokytojos R. Bernotienės mintis paminėti 110-ąsias žymios švedų vaikų rašytojos gimimo metines išplito po visą mokyklą. Prie projekto anglų kalbos pamokų metu prisijungė 3a klasės mokinukai. Jie įvairiaspalvėmis geometrinėmis figūromis, kurių angliškus pavadinimus išmoko anglų kalbos pamokų metu, išmargino Pepės Ilgakojinės Kalėdines kojines. Buvo labai džiugu išgirsti, kad mokiniai žino ne tik Pepę, bet ir kitus rašytojos veikėjus. Žino, vadinasi domisi, skaito. Dar 28 kojinaitės laukia 4a ir 4 b klasių mokinukų, kurie lapkričio pabaigoje prisimins Astridos Lindgren knygų herojus ir, kaip ir trečiokai, margins Pepės kojines, kurios, kalėdinių sveikinimų pavidalu, iškeliaus pas tarptautinio ERASMUS+ projekto „Jūsų istorija yra mūsų istorija“ draugus iš Portugalijos, Italijos, Vengrijos, Ispanijos ir Lenkijos.

Anglų kalbos vyr. mokytoja Ramunė Sabaliauskienė