Dailės varžytuvės

Parašyta 2014-04-15 Peržiūros: 490

Balandžio 10 dieną mūsų progimnazijos mokytojos Aldona Belopetravičienė ir Rita Malinauskaitė pakvietė rajono mokyklų pradinukų komandas išbandyti savo dailės žinias ir praktinius įgūdžius. Renginyje dalyvavo „Žiburio" pradinės mokyklos (mokytoja Olga Meškuotienė), „Eglutės" mokyklos (mokytoja Dalia Bagdonienė), Saldutiškio pagrindinės mokyklos (mokytoja Diana Stundžienė) ir Vyturių progimnazijos (mokytoja Regina Šinkūnienė ) trečiųjų – ketvirtųjų klasių komandos.
Mokiniai atsakinėjo į klausimus, sprendė kryžiažodžius, rinko dėliones, piešė užrištomis akimis ir visi kartu kūrė piešinius šv. Velykų tema. Šie darbeliai papuošė mokyklą. Šventę pagyvino mūsų progimnazijos pirmaklasių ir antraklasių atliekamos linksmos dainelės (mokytojos Aldona Guobužienė ir Almantė Šimonėlienė) bei ketvirtokių šokis.
Komisija, stebėjusi varžytuves, apdovanojo komandas padėkos raštais ir dovanėlėmis už draugiškumą, meniškumą, sumanumą ir išradingumą.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla