Dailaus rašto konkursas

Parašyta 2014-02-06 Peržiūros: 946

„Ne žemės derlumu, ne drabužių skirtingumu, ne šalies gražumu, ne miestų ir pilių tvirtumu gyvuoja tautos, bet daugiausia išlaikydamos ir vartodamos savo kalbą", rašė Mikalojus Daukša. O kalba neatsiejama su raštu.
Sausio 29 dieną mūsų mokykloje vyko 3-4 klasių mokinių dailaus rašto konkursas. Konkurso tikslai - ugdyti estetiškus rašysenos bei taisyklingos rašybos įgūdžius, skatinti, kad mokiniai rašytų gražiai ir taisyklingai.
Nelengva buvo išrinkti pačius geriausius iš 25 konkurso dalyvių, nes visi vaikai labai stengėsi ir rašė tikrai dailiai. Vis dėlto kai kurių darbeliai buvo ypač gražūs ir tvarkingi. Laimėtojais tapo Deinoras Povilėnas (3a klasė), Rimgailė Daneikaitė (3b klasė), Laurynas Rasikas (4a klasė), Mingailė Musteikytė (4b klasė) ir Augustina Juozelskytė (4c klasė)
Konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir mažomis dovanėlėmis. Gražiausi darbeliai išsiųsti į respublikinį dailaus rašto konkursą „Rašom! – 2014". Konkursą parengė mokytoja Aldona Belopetravičienė.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla