Europos kalbų diena

Parašyta 2017-10-02 Peržiūros: 291

Saulėtą 26 dienos popietę, Vyturių progimnazijos 5 - 6 klasių mokinių komanda atstovavo mokyklai rajono progimnazijų varžytuvėse. Renginys buvo skirtas Europos kalbų dienai paminėti. Į Utenos menų mokyklos salę susirinko ne tik progimnazijų mokiniai ir mokytojai, Utenos kolegijos atstovai, bet ir viešnios iš Latvijos. Studentės komunikavo su komandomis anglų kalba, mokė latviškai dainuoti. Mūsų progimnazijos mokiniai Evelina Lumbytė, Skaistis Stikliorius, Povilas Petrauskas ir Nedas Dijokas, lydimi mokytojos Jolitos Bimbienės, puikiai pasirodė kalbų viktorinoje. Mokiniai buvo apdovanoti vertingomis dovanomis.

Anglų kalbos mokytoja Jolita Bimbienė