Ar nori būti gaisrininku?

Parašyta 2017-09-24 Peržiūros: 373

Rugsėjo 18 dieną 5a klasės mokiniai vyko į Utenos apskrities priešgaisrinę gelbėjimo valdybą. Išvykos tikslas – susipažinti su valdybos darbo specifika ir ugniagesio gelbėtojo profesija. Inspektorius Dainius Steiblys mums papasakojo, kad valdybos darbuotojai vykdo įvairią veiklą: gesina gaisrus, atlieka gelbėjimo darbus, teikia pagalbą aukštyje, ant vandens ir po vandeniu. Ugniagesiai gelbėtojai turi būti geros sveikatos, psichologiškai stiprūs, gebą skubiai priimti tinkamus sprendimus. Mokiniai susipažino su įvairia gelbėjimo tarnybos technika ir įranga, turėjo galimybę ją patys išbandyti.

5a klasės vadovė Vaida Rinkauskienė ir
profesinio veiklinimo organizatorė Regina Zapolskienė