Mokykloje vyko civilinės saugos pratybos

Parašyta 14 Gruodis 15 Peržiūros: 229

Gruodžio 5-ąją dieną mokykloje vyko civilinės saugos pratybos „Vaikų saugumas buityje“, kuriose dalyvavo pradinių klasių mokiniai. Konferencijų salėje žmogaus saugos mokytoja R.Stauskienė ir grupė 7b klasės mokinių (Ugnė, Livija, Darija, Laura, Viktorija, Justinas, Orestas, Arūnas) pasiūlė jauniesiems draugams pažiūrėti filmuką apie mergaitės Emilijos ir jos draugų elgesį namuose tada, kai vaikai lieka vieni be suaugusiųjų. Visi aptarė, kiek ir kokių pavojų tyko atrodytų pačioje saugiausioje vietoje – namuose. Mokyklos aktų salėje pradinukus pasitiko to filmo herojai papūga Fūga, Kubiukas, Emilija.
Įvairios suvaidintos situacijos įtikinamai parodė, kad ir valgant, žaidžiant, naudojantis telefonu, o ypač leidžiant šventinius fejerverkus reikia būti atidiems, susikaupusiems. Primintas ir pagalbos telefono numeris. .Žaidimas „Taip – Ne“ įtvirtino gautas žinias. Kiekvienos klasės mokiniai buvo apdovanoti šių pratybų diplomais.