Mokinių tėveliai dalyvauja ugdymo procese

Parašyta 2017-06-07 Peržiūros: 317

3b klasės mokinio Ugniaus mamą Jurgitą Žilinskienę buvo galima dažnai sutikti mokykloje.
Ji mokė sūnaus klasiokus sveikai gyventi, pasakojo kaip apsisaugoti nuo ligų ir ką daryti susirgus. Per kitą užsiėmimą vaikams priminė taisyklingos laikysenos įtaką sveikatai, pademonstravo ir kartu su vaikais atliko pratimus nugaros raumenims sutvirtinti.
Per dailės ir technologijų pamoką Jurgita vaikus mokė prisiūti sagą. Po pamokos vaikai džiaugėsi sukurtais linksmaisiais veidukais iš prisiūtų sagučių.
O kiek kartų Ugniaus mama skubėjo į mokyklą nešina namuose iškeptais skanėstais. Staigmena laukė Ugniaus klasiokų mokykloje per Kaziuko šventę – atnešė vazą iškeptų kvepiančių pyragaičių ir vaikams pasiūlė gardėsį „nusipirkti“ už pasakytą draugui komplimentą, padėką, pagyrimą, gražų žodį.
Dėkingi Ugniaus mamai Jurgitai Žilinskienei už padovanotas šiltas ir jaukias akimirkas, už dosnumą, aktyvumą, geranoriškumą. Jurgita tokiu elgesiu paskatino ir kitus mokinių tėvelius bendradarbiauti su mokykla.

Mokytoja Loreta Januškevičienė